Fanclub Gregora Schlierenzauera
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Oficjalny FC

Go down 
+2
Jess
Neonika
6 posters
AutorWiadomość
Neonika
Zawodnik PK
Neonika


Posts : 140
Join date : 15/06/2009
Age : 32
Location : Spinner's End

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimeWto 4 Sie 2009 - 11:19

Dziękuję za wszystkie info, sama też czegoś poszukam, ale dopiero po 11 VIII. Gdybyście miały coś jeszcze, to już tutaj poproszę. A na razie biorę urlop na tydzień (ale i tak wam zrobię nalot xD) i życzę miłych wakacji Wink)
Powrót do góry Go down
https://gregorschlierenzauer.forumpolish.com
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimeWto 4 Sie 2009 - 11:22

Juhu!
Miłe będą za nico ponad dwa tygodnie. ;pp

Ale i tak dzięki i nawzajem. ;*
Powrót do góry Go down
Neonika
Zawodnik PK
Neonika


Posts : 140
Join date : 15/06/2009
Age : 32
Location : Spinner's End

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimePią 14 Sie 2009 - 18:54

Co do oficjalnego FC myślę, że najpierw powinnyśmy poczekać, aż zarejestruje się więcej osób, żeby nie wyskakiwać z niczym. W tak zwanym międzyczasie pomyślmy o tym, co było mówione wcześniej, że potrzebujemy jakiegoś planu działania czy czegośtam Wink
Konkretniej to zajmę się tym po wakacjach, obiecuję Very Happy Wiem, miało być teraz, ale jutro jadę na osiemnastkę, a aż do wyjazdu do Zako jest u mnie kuzynka. Za to po wakacjach - do roboty ;D
No i oczywiście prośba o info dalej aktualna Smile
Powrót do góry Go down
https://gregorschlierenzauer.forumpolish.com
AG
Junior



Posts : 21
Join date : 12/08/2009

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimePią 14 Sie 2009 - 20:44

Ojojoj, Pani Małgorzato, ja bym na Pani miejscu nie prosiła Pana Grzegorza o autoryzację... Chyba, że Pani zamiarem jest zdenerwowanie tego młodego człowieka. Otrzymał on już tłumaczenie rozmowy dotyczącej jego siostry, Glorii, wraz ze screenami (na wszelki wypadek, jakby któraś z Pań zamierzała ową rozmowę zmodyfikować lub skasować).

Pozdrawiam!!!
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimePią 14 Sie 2009 - 20:50

o jaką rozmowę chodzi w ogóle? ja to jakaś niekumata jestem jeśli o Grega chodzi, okazuje sie ze nie mam o niczym pojecia Very Happy
Powrót do góry Go down
AG
Junior



Posts : 21
Join date : 12/08/2009

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimePią 14 Sie 2009 - 20:56

Otóż: mam na myśli konwersację pomiędzy Panią Veroniką i Panią, przy współudziale Pani Katarzyny, jednak głównie o słowa Pani Veroniki dotyczące wyżej wspomnianej Glorii.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimePią 14 Sie 2009 - 20:59

Aha, no ale chyba jeśli Veronika coś wie i chciała się tym z naszym forum podzielić to ma do tego prawo? Nie rozumiem generalnie o co Ci (Pani?) chodzi? Robiłyśmy coś złego?
Powrót do góry Go down
AG
Junior



Posts : 21
Join date : 12/08/2009

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimePią 14 Sie 2009 - 21:00

Owszem, na przykład: Pani Veronika określiła Glorię jako "chodzące dno", jak sądzę użycie takowego kolokwializmu nie przypadło do gustu bratu samej zainteresowanej.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimePią 14 Sie 2009 - 21:03

No nikomu by nie przypadło podejrzewam. Dlatego takie sprawy najlepiej załatwiać w 4 oczy, a nie wywlekać brudy na forum.
Powrót do góry Go down
AG
Junior



Posts : 21
Join date : 12/08/2009

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimePią 14 Sie 2009 - 21:06

Otóż to. Jednak Panie wywlekały owe brudy na forum.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimePią 14 Sie 2009 - 23:19

Widzę, że Pani AG ma do Nas wszystkich jakiś większy problem Wink
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
AG
Junior



Posts : 21
Join date : 12/08/2009

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimeSob 15 Sie 2009 - 8:14

Ja? Do Was? Ależ skąd! Po prostu pragnę, aby Pan Grzegorz miał prawdziwy fanklub, a nie jakąś kpinę, taką jak ta, którą sobie Panie tutaj urządzają.
Powrót do góry Go down
Neonika
Zawodnik PK
Neonika


Posts : 140
Join date : 15/06/2009
Age : 32
Location : Spinner's End

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimeNie 16 Sie 2009 - 16:14

Prawdziwy fanklub... hm... my też tego chcemy. Ale nie odpowiadam za to, co inni piszą i nie mogę nikomu zabronić mówić tego, co myśli...
A jeśli jakaś rozmowa sprawiła, że nazywasz całość kpiną, to trudno, ale nic na to nie poradzę.
Powrót do góry Go down
https://gregorschlierenzauer.forumpolish.com
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimeNie 16 Sie 2009 - 21:44

Droga Pani [Panno...?] AG.
Ubolewamy z całego serca, że tak Pani sądzi o naszym klubie, jednak pragnę zauważyć, że w każdym klubie znajdą się osoby, które mają coś do kogoś.

Jeżeli znają Glorię i mają o niej takie, a nie inne zdanie - ok, każdy może wygłosić swoje zdanie, co było wielokrotnie podkreślane.
Natomiast jeżeli ktoś Glorii nie zna, a wypowiada się w ten sposób, 'bo tak', no to cóż...
Tak jak już wcześniej wspomniałam - zawsze zdarzają się takie osobniki. ;]
Powrót do góry Go down
Neonika
Zawodnik PK
Neonika


Posts : 140
Join date : 15/06/2009
Age : 32
Location : Spinner's End

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimePon 17 Sie 2009 - 12:10

A teraz proponuję zakończyć temat. Im więcej się kłócimy, tym to gorzej wygląda. I cóż... AG ma rację w tym względzie, że nie chciałabym mieć FC, który jeździ po mojej rodzinie. Nawet jeśli tak uważa.
Powrót do góry Go down
https://gregorschlierenzauer.forumpolish.com
Liv
Junior
Liv


Posts : 20
Join date : 07/07/2009
Location : Stavanger, NO / Wien, AT

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimeWto 1 Wrz 2009 - 15:27

Mam małe pytanie jesli chodzi o oficjalny FC, to macie plany jedynie na Polskę czy międzynarodowy?

Very Happy
Powrót do góry Go down
http://uebersetzerher.at
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimeWto 1 Wrz 2009 - 19:05

Gdyby się udało , to byłoby bardzo fajnie ...
A o ile , to na samym początku może zacząć od polskiego , a potem w miare możliwości rozszerzać ... ;]
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimeNie 6 Wrz 2009 - 13:24

To co napisała Jess jest dobre;) najpierw na PL później w miarę możliwości poszerzaćWink
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitimePon 7 Wrz 2009 - 21:26

No widzisz, ja też mogę od czasu do czasu czymś błysnąć. xD

A teraz powracamy do tematu... ;]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oficjalny FC Empty
PisanieTemat: Re: Oficjalny FC   Oficjalny FC I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oficjalny FC
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fanclub Gregora Schlierenzauera :: Skoki narciarskie :: Gregor Schlierenzauer :: Ważne dyskusje-
Skocz do: