Fanclub Gregora Schlierenzauera
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gregor Gwiazdą Sportu.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Gregor Gwiazdą Sportu. Empty
PisanieTemat: Gregor Gwiazdą Sportu.   Gregor Gwiazdą Sportu. I_icon_minitimeSro 5 Sie 2009 - 11:40

Szczerze powiedziawzy nie mogłam się zdecydować czy umieścić ten temat tutaj, czy w filmikach, ale skoro tu jest miejsce na różne 'ochy' i 'achy' to umieszczam tutaj. ;]

Tak więc na TVP INFO pojawił się ostatnimi czasy spot reklamowy 'Sportowego wieczoru' oraz 'Sportowej niedzieli' [Występuje w nim głownie dziennikarz sportowy Rafał Patyra].

Mówi on o tym, czego możemy się po programie spodziewać, czyli m. in. trudnych tematów, czy jak ktoś woli tematów tabu. ;]
...A także wywiadów z Mistrzami różnych sportów. ;p
I właśnie w tym momencie przez jakieś półtorej sekundy pojawia się Gregor w tej swojej niebieskiej czapeczce z ostatniego sezonu. ;]
Mówi tam coś w stylu 'Jestem bardzo zadowolony'.
W każdym razie tak to jakoś szło. ;]

Tyle. ;p
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Gregor Gwiazdą Sportu. Empty
PisanieTemat: Re: Gregor Gwiazdą Sportu.   Gregor Gwiazdą Sportu. I_icon_minitimeSro 5 Sie 2009 - 12:31

Ehhh mogli by w sumie naszego rodaka pokazać, bo Gregora jest teraz wszędzie pełno ;p
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Gregor Gwiazdą Sportu. Empty
PisanieTemat: Re: Gregor Gwiazdą Sportu.   Gregor Gwiazdą Sportu. I_icon_minitimeSro 5 Sie 2009 - 12:51

Poprawka - było.
Na chwilę obecną sezonu nie ma, więc i o skoczkach jest raczej cicho. ;p

No ale fakt faktem ostatnio to Gregor jest Mistrzem, więc to chyba zrozumiałe. ;p
Powrót do góry Go down
skijumping
Junior



Posts : 33
Join date : 08/07/2009

Gregor Gwiazdą Sportu. Empty
PisanieTemat: Re: Gregor Gwiazdą Sportu.   Gregor Gwiazdą Sportu. I_icon_minitimeSro 5 Sie 2009 - 23:30

O nie widziałam jeszcze tego spotu:p Mogli Małysza tam daćSmile
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Gregor Gwiazdą Sportu. Empty
PisanieTemat: Re: Gregor Gwiazdą Sportu.   Gregor Gwiazdą Sportu. I_icon_minitimeCzw 6 Sie 2009 - 0:34

Ja też nie widziałam i jestem tego zdania co skijumping Wink
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Gregor Gwiazdą Sportu. Empty
PisanieTemat: Re: Gregor Gwiazdą Sportu.   Gregor Gwiazdą Sportu. I_icon_minitimeCzw 6 Sie 2009 - 9:59

No jako Polacy - tak.

Ale na chwilę obecną, obiektywnie - dali dobrze, mimo, że Gregor nie zdobył Mistrzostwa w tym sezonie [no nie licząc drużynówki, ale chodzi mi o indywidualne ;p], b ył jednak najjaśniejszym zawodnikiem PŚ. ;]
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Gregor Gwiazdą Sportu. Empty
PisanieTemat: Re: Gregor Gwiazdą Sportu.   Gregor Gwiazdą Sportu. I_icon_minitimeCzw 6 Sie 2009 - 12:32

Ale faktem jest to, że Adam i tak jest od niego lepszy, może nie był w tym sezonie, ale i tak to Adam jest Mistrzem ^^;p
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
Neonika
Zawodnik PK
Neonika


Posts : 140
Join date : 15/06/2009
Age : 32
Location : Spinner's End

Gregor Gwiazdą Sportu. Empty
PisanieTemat: Re: Gregor Gwiazdą Sportu.   Gregor Gwiazdą Sportu. I_icon_minitimeCzw 6 Sie 2009 - 19:29

Takim Mistrzem na większą skalę... długofalowym ;D Też bym wolała Adama, ale pomyślmy, zawsze mogli dać kogoś jeszcze innego... Wink A tak Gregor i też jest bardzo fajnie Very Happy
Powrót do góry Go down
https://gregorschlierenzauer.forumpolish.com
Sponsored content





Gregor Gwiazdą Sportu. Empty
PisanieTemat: Re: Gregor Gwiazdą Sportu.   Gregor Gwiazdą Sportu. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gregor Gwiazdą Sportu.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gregor absolwentem :)
» gregor--schlierenzauer.blog.pl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fanclub Gregora Schlierenzauera :: Skoki narciarskie :: Gregor Schlierenzauer :: Kółko wzajemnej adoracji...-
Skocz do: