Fanclub Gregora Schlierenzauera
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Strona anty.

Go down 
+4
rockandroll
bulka z serem
Neonika
Jess
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimePią 7 Sie 2009 - 23:45

To ja w takim razie zakłam ten temat, żebyśmy może mogły tu umieszczać artykuły, które potem bd wrzucać, albo jakieś pytania albo coś...


No bo przecoeż jesteśmy tu od tego, żeby sobie pomagać.


;p
Powrót do góry Go down
Neonika
Zawodnik PK
Neonika


Posts : 140
Join date : 15/06/2009
Age : 32
Location : Spinner's End

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeSob 8 Sie 2009 - 18:10

Ja nie mam pytań na razie, ale propozycję, żeby, jak ktoś napisze coś nowego, dawał tu znać, że się coś pojawiło ;D
Powrót do góry Go down
https://gregorschlierenzauer.forumpolish.com
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeSob 8 Sie 2009 - 19:43

Ale ja nie rozumiem w ogole oco chodzi Very Happy O naszego bloga?
Powrót do góry Go down
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimePon 10 Sie 2009 - 12:17

Tak.! ;]
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimePon 10 Sie 2009 - 19:15

Ktos chce strzelic pierwsza notke czy moge ja?Very Happy
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimePon 10 Sie 2009 - 21:43

dajesz :d
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeWto 11 Sie 2009 - 14:50

poszło:P
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeWto 11 Sie 2009 - 21:59

nowy namiar: http://anty-hot-blog.blogspot.com/ zmieniłam tylko nazwę i kolory Very Happy
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeWto 11 Sie 2009 - 22:17

dzięki R&R za tą wzmiank ę o 22 letnich hotach , nawet nie musisz udawać że to nie mnie miałaś na mysli .. nie mozesz mi tego wybaczyć nie??nie martw suie w Zako mnie nie będzie nie zrobie Ci wstydu
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeWto 11 Sie 2009 - 22:51

Tak wodniczko bo jesteś jedyna na świecie. Weź się dziewczyno ogarnij.
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeWto 11 Sie 2009 - 22:57

na inne 22 letnie fanki skoków nie ma tu ataków jakbyś nie zauważyła w czym szczególnie celuje właśnie R&R a moze to Wy powinniście się ogarnąć ??i zmieńcie ten tekst bo się nudny zrobił
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeWto 11 Sie 2009 - 23:03

a moze jednak naprawde przewrazliwiona jestes?
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeWto 11 Sie 2009 - 23:18

no jasne najlepiej znowu zwalić wine na mnie ... spójrzcie chociaż raz wy krytycznym okiem na siebie to nie boli ... chce Wam tylko uświadomic że z dniem dzisiiejszym bede odpłacała Wam pięknym za nadobne .. chciałam dobrocią nie dało rady trudno .. nie myslcie że trafiłyście na głupitką wodniczkę której można jechac ile się żyw nie podoba .. dobranoc , nie chcę tutaj robić bałaganu bo nie miejsce
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeWto 11 Sie 2009 - 23:19

wodniczka to jest oczywiste ze ja w Ciebie celuje.
Ja sie do tego przyznaje a wiesz dlaczego?
Bo Ty celujesz ciagle i bez przerwy w taxigirl.
I co milo Ci?
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeWto 11 Sie 2009 - 23:36

o jezu no i co nam wodniczka zrobisz? zalozysz tym razem bloga anty-forum-schlierenzauera? zajebiscie
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeWto 11 Sie 2009 - 23:45

bułko z serem racz mnie oświecic co miałaś na myśli bo nie bardzo rozumiem .. R&R Twoja lojalnośc wobec Taxigirl naprawdę mnie wzrusza no i co pobiegniesz na skarge do niej ?? jakoś się nie boję ..nie cierpię jej postawy och co too nie ja ..jakos miliony ludzi studiuje dziennikarstwo i nie uważa tego za powód do uwielbienia swojej osoby , drugi milion jeżdzi na skoki i też nie robi mega halo
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeWto 11 Sie 2009 - 23:49

cytuje:

"chce Wam tylko uświadomic że z dniem dzisiiejszym bede odpłacała Wam pięknym za nadobne .. chciałam dobrocią nie dało rady trudno .. "


pytam wiec, jakiego rewanzu sie z Twojej strony spodziewać
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeWto 11 Sie 2009 - 23:57

Gregor nie ma z tym nic wspólnego to po primo a po secundo jakiego rewanżu?? to genialnie proste będę od dzisiaj taka niewyzyta jak Wy i nie będę zważała na to czy to co napiszę kogoś obrazi czy nie .. wy macie to opanowane do perfekcji .. kulturalnie sie nie dało to przejdziemy do bardziej radykalnych metod rozmowy .. nie myslcie sobie że trafiłyście na kretynkę
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 0:03

generalnie to wejdz na nasze stare forum i poczytaj od poczatku do konca temat pt "vicktoria murawska", jesli nic nie znajdziesz to ja pomoge znalezc i zacytowac tu fragmenty, w ktorych OBRAZALAS ją, mimo faktu ze jej tam nie bylo, wiec robilas to za plecami, co jest duzo gorsze niz obrazanie kogos w sposob w jaki zrobila to rock n roll, bo wybacz, ona nie napisała do kogo kieruje wypowiedz i nie obrazila Cie wytykajac Cie palcem.

i nie,nie jestem zadna fanka, obronczynią Vicktorii M, laska jest mi obojetna, rownie dobrze napisalabym to o jakiejs innej Kasce, Basce czy kimkolwiek kto bylby obrazany w ten sposob w jaki Ty to robilas.
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 0:09

"jakos miliony ludzi studiuje dziennikarstwo i nie uważa tego za powód do uwielbienia swojej osoby , drugi milion jeżdzi na skoki i też nie robi mega halo"

A co kurfa nie ma prawa sie chwalic co?? No pochwal sie jakie masz sukcesy?
Ona przynajmniej studiuje cos co kocha i oprocz skokow dodaj sobie jeszcze prace jako dziennikarz dla Wisły Kraków SA. Znajdz mi druga taka osobe.
Po drugie to jest moja przyjaciolka i mam zamiar jej bronic wiec przygotuj sie na kolejny atak z mojej strony.
A nastepne. Nie podoba Ci sie TAXIGIRL wypierdzielaj z jej bloga. Nie czytaj.
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 0:10

ej Sylwia nam zrobila reklame na swoim blogu Very Happy miło Very Happy
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 0:13

Dałam jej linka;D powiedziala ze popiera:D
Ty bulka z serem zalatwiasz sobie akre (jesli mozna zapytac)
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 0:27

no niestety nie bardzo bo nie mam legitki prasowej i prawdopodobnie dupa z akry. a Ty?
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 8:15

Ja nie ide na konkurs wiec mi nie potrzebna. Tak wlasnie pytam bo fajne sa jaja z tymi akrami:D total zal dla organizatorow.
Powrót do góry Go down
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 10:39

Ha ha ha.

To się nazywa popularność bloga. <lol>
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 18:35

dziewczyny mozemy sobie zalozyc tez konto na twitterze na przykład, na blogspocie jest opcja dodania gadżetu zwiazanego z twitterem wlasnie.
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 19:35

widze ze nam popularnosc rosnie;D tylko dlaczego to ja jestem o wszystko obwiniana:P coz rar to zlo nie wodniczka?
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 19:43

Już prokuraturą straszą ^^
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 19:46

tak spoko szkoda ze to raczej ja prawo koncze x) zal.pl a dwa masz moze olla linka do bloga heja norge?? blagam musze sie smiac x)
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 19:48

Nie nie mam. Nawet nigdy na nim nie byłam. Pierwsze słyszę, że ona bloga ma
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
Sponsored content





Strona anty. Empty
PisanieTemat: Re: Strona anty.   Strona anty. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Strona anty.
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nowa strona Gregora. xD

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fanclub Gregora Schlierenzauera :: Skoki narciarskie :: Pozostałe-
Skocz do: