Fanclub Gregora Schlierenzauera
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 rodzinka Grega :)

Go down 
+4
rockandroll
Jess
bulka z serem
wodniczka222
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSob 8 Sie 2009 - 21:32

wracam z tematem dotyczącym familii Schlierenzauerów Smile a jest ku temu okazja bo 12 urodziny obchodzi młodszy brat naszego mistrza Lukas .. zum Geburstag viel gluck SmileSmile Wink
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSob 8 Sie 2009 - 21:47

oo, viel Glueck w takim razie Smile
Powrót do góry Go down
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimePon 10 Sie 2009 - 12:16

ojoj.
Trochę się spóźniłam. ;p
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 0:05

Nie zebym cos miala (aporpo pewnej sprawy ktora wszyscy zapewne juz wiedza) ale niestety dla mnie osobiscie Gloria S to chodzące dno.
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 0:29

a moge spytac o co chodzi?
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 0:36

a hrabinie Gloria co znowu zrobiła?? Jezu dziewczyno wyprowadż się na bezludną wyspę a i weż ze sobą Taxigirl
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 0:50

Sylwia i Gloria sie pożarły o coś, nie wiem o co poszło, wiem tylko ze Gregor nie rozmawia juz z S.
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 0:51

co ja słyszę ?? ciekawe
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 0:53

no.
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 8:15

"Sylwia i Gloria sie pożarły o coś, nie wiem o co poszło, wiem tylko ze Gregor nie rozmawia juz z S."


no wlasnie i to jest sprawa na ktorej zalezalo pewnej osobie aby byla glosno ale faktu ze gregor juz dawno pogodzil sie z taxigirl nikt nie rozglasnia.

"a moge spytac o co chodzi?"

po pierwsze ostrzegam ale kto ma msn gregora niech uwaza bo gloria na nim czesto siedzi. gloria ma wszystkie hasla 3s wiec maila itp moze sobie czytac.
wyzywanie w tym przypadku taxigirl od dziwek chorych na aids jest na porzadku dziennym.
noi szpan. gloria uwielbia szpanowac jakiego ona nie ma brata. jej teksty do gregora na tw. "bracie wez narty z salonu" są jak 5 latka. Total zal dla niej.
Powrót do góry Go down
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 10:32

Ooo ludzie.
No i co z tego, że ma jego hasła...?
Gregor chyba sam kiedyś przyznał, że to Gloria odpisuje fankom, bo on nie ma czasu... ;p


A tak ogólnie to... To nie wiem, wyleciało mi z głowy. <lol> ;p
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 10:32

wow to widze ze ostro....no nic, nie wnikam dalej.
Powrót do góry Go down
karox18
Junior
karox18


Posts : 20
Join date : 09/07/2009
Age : 33

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 11:02

@ wodniczka: Ty w ogóle wiesz/widzisz co piszesz? czasami warto pomyśleć, taka moja rada.

komentarz wodniczki z lutego 2009

"wiesz co Matylda nie mów juz nic bo się pogrążąsz Smile Austria Rullezzz!!!!!!!!!!! kocham Gregora boski jest "

hmm.
Powrót do góry Go down
http://www.gregor--schlierenzauer.blog.pl
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 14:12

Jess nie miałas z nia kontaktu wiec nie wiesz jaka jest wiec spoko mozesz ja lubic.
Moze dla Ciebie bd miła.
Coz skoro ktos dal jej oprawo wyzywania ludzi od szmat.

No wodniczka nie wiedziałam ze kochasz Gregora mrraaa tylko troszke mlodszy jest ale co tam. Prawdziwa milosc ponad wszystko.
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 14:46

RaR może Greg woli starsze?;p

Ja pisałam kilka razy z Glorią i wydawała się spoko. Więc generalnie nic do niej nie mam.
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 15:20

nie chce obierac niczyjej strony ale ja wiem, ze podobno to na Grega rodzine szly bluzgi i miedzy innymi dlatego skasowal twittera..
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 16:24

nie chce obierac niczyjej strony ale ja wiem, ze podobno to na Grega rodzine szly bluzgi i miedzy innymi dlatego skasowal twittera..


Tak wlasnie dziala wyobraznia panny Glori.
Wiesz mi i TG wisi komu sie wierzy ale hm..dlaczego kiedy Tg zaczyna gadac o tym ze zaraz pokaze prtSc to gloria daje off. Prawda byla taka ze na kazde poczatkowe obrazanie przez glorie Tg sylwia odpisywala "??" co jest udokumentowane. Ale coz jesli jest na tym forum panna Ewelina K. pozdrawiam serdecznie i daje do zrozumienia ze dla Taxigirl gregor nie jest nikim waznym bo wiem ze liczylas na to ze ja w jakis sposob zranisz. A tu pudlo.

Zreszta koniec tematu.
Nie jest to moj interes. Calą tą sytuacje TG skomentowala ogromnym smiechem.
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 16:52

spoko, proponuje zakonczyc temat, peace!
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 17:34

Jestem za:D
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 22:55

@Karox18
terefere gadaj zdrowa ..
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 23:04

wodniczka przeciez sa dowody Twoich postow Very Happy
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 23:17

mam się pociąć czy zapaść pod ziemię bo nie wiem? i coi że są ?? macie radochę jak zwykle
Powrót do góry Go down
Kama
Przedskoczek



Posts : 71
Join date : 03/08/2009
Age : 36
Location : Tu i tam

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeSro 12 Sie 2009 - 23:28

chodź wodniczka, potniemy sie razem
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeCzw 13 Sie 2009 - 11:26

ale juz nie wracajcie.
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeCzw 13 Sie 2009 - 12:02

Chcecie mogę wam żyletki kupić, bo tak cyrklem to dzieci w podstawówce się bawią Wink
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeCzw 13 Sie 2009 - 22:26

a żebyś wiedziała że nie wrócę . dopięłaś swego rock and roll możesz zacząć sie cieszyć .. chodzące ideały to nie moja półka bo ja mam niestety wady jak każdy człowiek ..wybaczcie ale płakać nie będę przeciwnie czuje ulgę


Ostatnio zmieniony przez wodniczka222 dnia Czw 13 Sie 2009 - 22:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimeCzw 13 Sie 2009 - 22:49

Ohh szkoda chciałam choć raz pomóc, ale nie to nie ;p Prosić i dawać to za dużo Wink Bye Wink
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimePią 14 Sie 2009 - 10:14

Jeju, ludzie przestańcie się kłócić.!
To nie jest forum od kłótni i wyżywania się na wszystkich, ale do wyrażania swojego zdania.
Każdy może to zrobić, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, a jak komuś się nie podoba, to przecież nikt go nie zmusza, żeby tu wchodził...
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimePią 14 Sie 2009 - 12:39

Ale kto tu się teraz kłóci? Ja już grzecznie do wszystkich piszę ;p
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitimePią 14 Sie 2009 - 17:30

przyslij mi wodniczka pocztowke.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





rodzinka Grega :) Empty
PisanieTemat: Re: rodzinka Grega :)   rodzinka Grega :) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
rodzinka Grega :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fanclub Gregora Schlierenzauera :: Skoki narciarskie :: Gregor Schlierenzauer :: Kółko wzajemnej adoracji...-
Skocz do: