Fanclub Gregora Schlierenzauera
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Prawdziwe fanki

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Neonika
Zawodnik PK
Neonika


Posts : 140
Join date : 15/06/2009
Age : 32
Location : Spinner's End

Prawdziwe fanki Empty
PisanieTemat: Prawdziwe fanki   Prawdziwe fanki I_icon_minitimeNie 16 Sie 2009 - 16:32

Post AG w temacie o oficjalnym fanklubie coś mi uświadomił. Chodzi mi o to, że chciałam żeby to był fanklub SKOCZKA, a nie miejsce do jednego wielkiego plotkowania o całym jego otoczeniu.. Niedługo tu będzie jak na jakimś pudelku, kozaczku czy innym cudzie.
Wiadomo, zawsze będą jakieś plotki, ciekawostki, ale naprawdę, czy tematy o rodzinie Gregora, Vicktorii "i całej reszcie świetnie poinformowanych specjalistek od skoków"* są niezbędne? Żeby było jasne, nie mam nic do nikogo z was, tylko myślę, że za mało u nas Gregora od strony sportowej, przez którą w końcu zaczęłyśmy mu kibicować, a za dużo całej reszty...
Nie wiem, czy dobrze pokazałam tym postem, co miałam na myśli, ale się starałam.

Dzięki za uwagę

*nie jestem pewna, czy tak to szło xD
Powrót do góry Go down
https://gregorschlierenzauer.forumpolish.com
AG
Junior



Posts : 21
Join date : 12/08/2009

Prawdziwe fanki Empty
PisanieTemat: Re: Prawdziwe fanki   Prawdziwe fanki I_icon_minitimeNie 16 Sie 2009 - 19:11

W końcu jakiś przejaw rozsądku z Pani strony.

Napisała Pani, że nie odpowiada Pani za to, co piszą koleżanki. Ja jednak sądzę, iż jako administratorka właśnie Pani za to powinna odpowiadać.
Powrót do góry Go down
Neonika
Zawodnik PK
Neonika


Posts : 140
Join date : 15/06/2009
Age : 32
Location : Spinner's End

Prawdziwe fanki Empty
PisanieTemat: Re: Prawdziwe fanki   Prawdziwe fanki I_icon_minitimeNie 16 Sie 2009 - 19:34

Pochlebiam sobie, że mój rozsądek ujawnia się częściej.

Jasne, że niektóre tematy bardziej przypadną mi do gustu, inne mniej, ale to jest forum i każdy ma prawo mówić to, co myśli. Wiadomo, w granicach rozsądku, bez przekleństw itp., ale jeśli zaczęłabym usuwać wszystko to, co mi się nie podoba albo sama ustalała temat, to raz, że nie byłoby tutaj żadnej dyskusji, a dwa że sama nie chciałabym być na forum, na którym tylko jeden punkt widzenia jest właściwy - punkt widzenia autorki. Już zresztą ktoś wcześniej też, chyba Kama, stwierdził, że dziewczyny powinny mnie poprosić, żebym usunęła jej konto, skoro tak jej nie lubią. I odpowiedź była mniej - więcej taka sama.
A co do odpowiedzialności, jeśli miałaby się objawiać właśnie kasowaniem postów, które się komuś nie podobają, to musiałabym usunąć chyba całe forum. Bez sensu, prawda?

Ja tylko proponuję skupić się na Gregorze jako sportowcu.
Powrót do góry Go down
https://gregorschlierenzauer.forumpolish.com
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Prawdziwe fanki Empty
PisanieTemat: Re: Prawdziwe fanki   Prawdziwe fanki I_icon_minitimeNie 16 Sie 2009 - 21:46

Popieram. ;]
Teraz chyba będzie więcej możliwości, o ile oczwiście Gregor pojawi się w LGP. ;]
Powrót do góry Go down
Neonika
Zawodnik PK
Neonika


Posts : 140
Join date : 15/06/2009
Age : 32
Location : Spinner's End

Prawdziwe fanki Empty
PisanieTemat: Re: Prawdziwe fanki   Prawdziwe fanki I_icon_minitimePon 17 Sie 2009 - 12:05

Dzięki Smile
A myślałam, że zostanę za to zlinczowana... ^^'
Powrót do góry Go down
https://gregorschlierenzauer.forumpolish.com
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Prawdziwe fanki Empty
PisanieTemat: Re: Prawdziwe fanki   Prawdziwe fanki I_icon_minitimePon 17 Sie 2009 - 12:20

Nie ma powodu. ; ]

Ogólnie rzecz biorąc to jest chyba fan club Gregora, prawda..?

Tylko trochę nudno by było, jakby nic nikt nie pisał, a powiedzmy sobie szczerze, że do tej pory nie było za bardzo jak pisać o wynikach Gregora na bieżąco, że tak sie wyrażę. ;p
Powrót do góry Go down
Neonika
Zawodnik PK
Neonika


Posts : 140
Join date : 15/06/2009
Age : 32
Location : Spinner's End

Prawdziwe fanki Empty
PisanieTemat: Re: Prawdziwe fanki   Prawdziwe fanki I_icon_minitimePon 17 Sie 2009 - 16:58

Wiem, dlatego mówię, że nie mam nic do nikogo, żeby nie było, tylko chciałam zwrócić uwagę na skoki. A takie rozmowy to i tak zawsze będą...
Powrót do góry Go down
https://gregorschlierenzauer.forumpolish.com
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Prawdziwe fanki Empty
PisanieTemat: Re: Prawdziwe fanki   Prawdziwe fanki I_icon_minitimePon 17 Sie 2009 - 22:34

...Nie tylko w naszym klubie. ;p

Więc nie ma się czym przejmować ;p
Powrót do góry Go down
Neonika
Zawodnik PK
Neonika


Posts : 140
Join date : 15/06/2009
Age : 32
Location : Spinner's End

Prawdziwe fanki Empty
PisanieTemat: Re: Prawdziwe fanki   Prawdziwe fanki I_icon_minitimePon 24 Sie 2009 - 18:24

Ostatnie 2 posty usunęłam, bo były nie na temat. Ten zamykam - chyba wszystko jasne...
Powrót do góry Go down
https://gregorschlierenzauer.forumpolish.com
Sponsored content





Prawdziwe fanki Empty
PisanieTemat: Re: Prawdziwe fanki   Prawdziwe fanki I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Prawdziwe fanki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fanclub Gregora Schlierenzauera :: Organizacja :: Sprawy strony :: Ogłoszenia-
Skocz do: