Fanclub Gregora Schlierenzauera
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)

Go down 
+7
matimati
Jess
karox18
ktosiowa
Neonika
bulka z serem
wodniczka222
11 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeWto 21 Lip 2009 - 22:58

musiałam tu wrzucić ten temat chociaż pewnie zaraz znajdzie się tabun obrończyń panny M. trudno .. ostatnio Vicky jakby się uspokoiła , a uaktywniła się za to Taxigirl która z wrodzonym wdziękiem jedzie po dziewczynach które kibicuja skoczkom stojąć na skoczni z szalikami .. ona i jej przyjacióleczki uznały to za obciach tysiąclecia.. no cóz są ludzie i parapety .. a teraz powstał jeszcze jeden blog dwóch panien które z uporem maniaka twierdzą że znaja Ville Larinto osobiście i oczywiście nienawidzą hot 13 .. powiedzcie mi może ja jestem nienormalna że nie toleruje takich ludzi?? lol! Shocked
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeWto 21 Lip 2009 - 23:16

Wiesz, ja też 'nienawidzę' hot13 - generalnie powiem wam jedno, obserwując facebook i jakieś tam inne portale na których można skoczków spotkać to 90% komentarzy typu "ale Ty jesteś słodziutki :*" vs. "omg you are so cute, write me please here is my e-mail :*" to wpisy POLEK. i niech mi ktoś powie, że faneczki można polubić....


Proszę na mnie nie naskakiwać, bo ja nie generalizuję, dałam tylko obraz zachowania typowej hot13 i owszem, do nich coś mam i mieć będę dopóki z tego nie wyrosną (albo przynajmniej się nie ogarną).
Powrót do góry Go down
Neonika
Zawodnik PK
Neonika


Posts : 140
Join date : 15/06/2009
Age : 32
Location : Spinner's End

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSro 22 Lip 2009 - 12:26

Aaa... no ale do hot13 to mają coś (baaardzo duże coś) chyba wszyscy poza nimi samymi Wink
Powrót do góry Go down
https://gregorschlierenzauer.forumpolish.com
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSro 22 Lip 2009 - 13:51

normalka Smile Wink
Powrót do góry Go down
ktosiowa
Kompletne beztalencie



Posts : 8
Join date : 07/07/2009
Location : tam gdzie świeci słońce

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSro 22 Lip 2009 - 15:10

a ja mam pytanie...w którym miejscu Taxigirl jedzie po laskach?Smile nie chodzi mi o naskakiwanie na was czy bronienie jej, ale...
"
Napisalam kiedys ze mi zal lasek w szaliczkach i z flaguniami.
Bo to fakt. Ale nauczcie sie wreszcie odrozniac fanatyzm od debilizmu albo skrajnej psychozy.
Ktos kto idzie na skocznie pokibicowac czy po graf jest ok.
I moze to potwierdzic 30 dusz jakie chodza na skocznie i sa moimi znajomymi.
Natomiast piszczenia..wzglednego krzyku "mordziiiiii kofiii Aj Lof Ju" czy
dodam "Tom hilde Kocham Cie" w wersji po polsku (wiem wiem tom potajemnie zna polski zapewne tez cie kocha) nie znosze"
to na tyle;)
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSro 22 Lip 2009 - 18:04

a co nam daje takie pogardzanie nimi ? przecież i tak nie przestaną kwiczeć więc szkoda nerwów
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSro 22 Lip 2009 - 18:08

wodniczka nie chce Cie tu szkalowac, ale bedac na kilku forach ostatnio o skokach (glownie o Schlierim bo szukałam czegoś) trafiłam na Twoje wypowiedzi niczym nie rozniace sie od typowych wypowiedzi hot13 o ktorych tu mowa, nie bede nic przytaczac bo nie bede Ci robic obciachu ale nie wiem czy akurat Ty jestes osoba ktora powinna sie na ten temat wypowiadać...


Co złego to nie ja Very Happy
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSro 22 Lip 2009 - 18:31

nie jestem hot 13 i odczep sie ode mnie wreszce raz na zawsze!!!!!
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSro 22 Lip 2009 - 18:32

mhm no 13 to moze nie Wink przyznaj sie w koncu Razz
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSro 22 Lip 2009 - 19:03

a co Cie tak interesuje mój wiek ?? czy ja Ciebie pytam ile masz lat?? szkoda czasu na dyskusje z Toba
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSro 22 Lip 2009 - 19:06

ja nie o wieku moja droga...po co od razu takie nerwowe reakcje? ja tylko mówie to co znalazłam pod Twoim nickiem na innyc forach- zbieg okolicznosci? Razz Może...
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSro 22 Lip 2009 - 19:14

myśl sobie o mnie co chcesz mam to w nosie Razz
Powrót do góry Go down
karox18
Junior
karox18


Posts : 20
Join date : 09/07/2009
Age : 33

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeCzw 23 Lip 2009 - 14:54

Ja tu nie będę bronić nikogo tylko wyraże swoją opinie na ten temat i twoją wypowiedź
Co do dziewczyn o których piszesz nic nie mam bo w sumie ich życia nie śledzę, ale gdzieś czytałam chyba na photoblogu Taxigirl, że panny z flagami szalikami jej nie przeszkadzają, tylko takie które piszczą "kocham cie" itp.
W sumie nie dziwie się że takich dziewczyn się nie lubi (nie przepada się za nimi) dużo na temat hot13 się nie wypowiem bo nie byłam jeszcze na skokach i nie widziałam jak się zachowują, jedynie słyszałam, jakaś masakra no ale.. zobaczę dopiero w tym roku, bo to raczej nie uniknione..
A co do tych dziewczyn co zrobiły bloga i piszą, że nie lubią hotów to niech nie lubią, nikt im nie każe ich lubić, ale też po co o tym trąbią, no ale ich sprawa Wink
A że znają Ville to to jakiś grzech albo coś? niech znają kogo chcą mnie to i tak nie interesuje
Powrót do góry Go down
http://www.gregor--schlierenzauer.blog.pl
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimePią 24 Lip 2009 - 17:37

Dobra, dziewczyny, koniec kłótni.
To powinno być pokojowe forum. ;]
Tzn ja rozumiem, każdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania, pod warunkiem, że jest ono ocenzurowane, jednak poki nie udowodni się komuś winy, jest on niewinny.
Emm. Jakoś tak to szło. ; p

Jeżeli chodzi o wyrażanie swojego zdania, to ja swoje też tu umieszczę, chyba się nie obrazicie. Wink

Hot13 niekoniecznie ma 13 lat.
Równie dobrze może mieć 16, 18 albo nawet 20. Tu chodzi o zachowanie, a nie o wiek.
Sama również nie popieram takiego zachowania. Tzn jak jestem na skoczni, to też piszczę.
Jak ich zapowiadają, jak skaczą, przechodzą niedaleko, podchodzą rozdawać autografy czy jak ich dekorują... I tak dalej, i tak dalej.. Też mam 'polski' albo 'austriacki' szalik czy flagę u boku. Ale tak jest chyba zawsze...
Natomiast jak jakaś nawiedzona fanka chodzi krok w krok za jakimś skoczkiem, rzuca się mu na szyję i na każdym kroku demonstruje swoją 'miłość', to jest to chore.
I wcale się nie dziwię, że za takimi dziewczynami się nie przepada, a wrecz nie lubi i unika.

I to chyba tyle mojej długiej, nudnej, drażliwej i skomplikowanej wypowiedzi. ;]
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSob 25 Lip 2009 - 0:19

już jest w porządku Smile Razz
Powrót do góry Go down
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSob 25 Lip 2009 - 13:46

Haha.
Czyli nie będziecie się już tu kłócić...?
;p
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSob 25 Lip 2009 - 14:15

A my sie klocilysmy? Razz
Powrót do góry Go down
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSob 25 Lip 2009 - 14:30

hahaha.

Nieeee, wcaleee.
;p
Powrót do góry Go down
matimati
Nielot
matimati


Posts : 17
Join date : 25/07/2009
Age : 29

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSob 25 Lip 2009 - 15:39

a wy znowu viki ja wogule niewiem poco tu jest ten temat

zeby sie na wzajem obrażać czy jak?
Powrót do góry Go down
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSob 25 Lip 2009 - 15:53

Hahaha.

Nie no...
Chodzi o to, żeby się wypowiedzieć, prawda...?
Przecież od tego są fora. ;]

Ważne, żeby to wszystko bylo w granicach dobrego smaku. ;]
Powrót do góry Go down
matimati
Nielot
matimati


Posts : 17
Join date : 25/07/2009
Age : 29

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSob 25 Lip 2009 - 15:57

no ale kim ona takim jest zeby oniej na forum dyskuitowac? a jak by tak o ktorejs z was ktos zalorzyl temat?
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSob 25 Lip 2009 - 16:00

sorry, że to powiem, ale rażą mnie błędy ort....


poza tym Vicky sama siebie wystawia na ocenę i komentarze pisząc dość hmm..kontrowersyjnego bloga, Sylwia też, ja do nich nie nie mam, nie znam ich, może poznam w Zako, może nie, w każdym razie wydaje mi się, że jest akcja - > jest reakcja, one piszą notki o skoczkach zza kulis, my to komentujemy.
Powrót do góry Go down
matimati
Nielot
matimati


Posts : 17
Join date : 25/07/2009
Age : 29

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSob 25 Lip 2009 - 16:01

sory ale mam dysleksje

ja niewiem co tam takiego kontrowersyjnego, chyba zazdrość coponiektórych
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSob 25 Lip 2009 - 16:02

no ja za kontrowersyjne uważam ogólnie zachowanie niektórych ludzi o których ona pisze, poza tym Vicky ma skłonności do prowokowania, ale niestety rzadko kto to łapie, a szkoda.
Powrót do góry Go down
matimati
Nielot
matimati


Posts : 17
Join date : 25/07/2009
Age : 29

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSob 25 Lip 2009 - 16:04

ona nikomu nic zlego nie robi. i pewnie ma ubaw jak ludzie oniej piszą nie wiadomo co
Powrót do góry Go down
Neonika
Zawodnik PK
Neonika


Posts : 140
Join date : 15/06/2009
Age : 32
Location : Spinner's End

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeNie 26 Lip 2009 - 23:57

No nie wiem. Jakbym o sobie zobaczyła takie komentarze, jakie pojawiały się o niej choćby na poprzedniej stronie FC, to bym nie nazwała swojej reakcji ubawem.
Powrót do góry Go down
https://gregorschlierenzauer.forumpolish.com
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimePon 27 Lip 2009 - 14:52

Sorry, ale również uważam, że sama prowokuje ludzi do złośliwych uwag.

OK, zwraca uwagę i fajnie, bo nie boi się pisać o tym wszystkim, ale czasem mogłaby się powstrzymać, albo chociaż zmienić sens zdań, bo niby pisze o jakiejś tam grupce, ale zdania brzmią, jakby pisała o wszystkich fankach... ; /
Powrót do góry Go down
Luna
Junior



Posts : 30
Join date : 29/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSro 29 Lip 2009 - 11:39

To,że sama prowokuje to powód,żeby zakładać o niej temat? Wiem,że to forum i można tu sobie zakładać tematy jakie się chce,ale dla mnie to takie trochę dziwne.
Powrót do góry Go down
ktosiowa
Kompletne beztalencie



Posts : 8
Join date : 07/07/2009
Location : tam gdzie świeci słońce

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSro 29 Lip 2009 - 12:52

@Luna
skoro to dla Ciebie takie dziwne to tu nie pisz;) znasz Vicki- wiec ok...ale nic poza tym...a reszta niech pisze co chce..Wink
Powrót do góry Go down
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitimeSro 29 Lip 2009 - 14:57

No dobra no...
Ale skoro ona ma do tego prawo, to my też.


Jeżeli nie chcesz, to przecież nikt cię nie zmusza do tego, żeby się wypowiadać ;p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fanclub Gregora Schlierenzauera :: Skoki narciarskie :: Pozostałe-
Skocz do: