Fanclub Gregora Schlierenzauera
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)

Go down 
+7
matimati
Jess
karox18
ktosiowa
Neonika
bulka z serem
wodniczka222
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:22

wodniczka nie oszukuj! mialas isc spac godzine temu? no chyba ze wstalas siku i na forum weszlas to sorry.

kto to panna g?
no dajesz bo ja nie wiem.. e.. genowefa? gizelda?
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:25

nie chodzę spać tak wczesnie a poza tym wciągnęła mnie ta wasza dyskusja .. NIE JADĘ na LGP CIESZ SIe!!!!a pani G to Sylwia Grzaba vel TAXIGIRL oj Very Happy [code] Ty ju musisz chyba isc spac bo nie kumasz

O LGP jest inny temat Wink Sorry, że u Ciebie w poście, ale był ostatnim gdzie jest wspomniane o LGP:) Olla.
Powrót do góry Go down
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:26

Ejjj.
Czekaj.
A' propos cięcia się...

Mój kolega miał mi znaleźć takie imoł żyletki rószoffo - czarhne w złamane serca.

Nie lepiej takimi niż takimi zwykłymi, co się zwykli śmiertelnicy tną...?


<lol>
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:30

Aha bo wiesz ja myslałam ze jak sie piszehm.. np panna V to Vicky a panna S ty sylvia.. Widze tworzysz wlasne skroty.
Grzaba? a Nie Grząba?
Hm.. faktycznie..spac powinnam ale cholera jasna u mnie jest 15 na zegarze.
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:31

ą mi nie zadziałało ... a to przepraszam możesz jeszcze trochę posiedzieć w koncu 15 młoda godzina u nas juz 23.31
Powrót do góry Go down
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:33

...Baterie wysiadły...?
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:34

A w PL dokładnie 23,32 na moim zegarze;p
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:36

ja korzystam ze slonecznego ale poniewaz slonce dawno zaszlo to nie wiem ktora godzina.
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:37

"...Baterie wysiadły...?"


w stanach u mamy jestem:D
Powrót do góry Go down
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:41

Aaaa..

Trzeba było tak od razu . ;p
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:43

Boston? Razz
Ja bym z chęcią sobie do Chicago poleciała ;p
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:44

Zmywam sie laski na city:) milej nocy wam zycze bo jak wroce to zapewne u was juz nad ranem bd:D
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:45

ja do Miami...



no no, baw sie dobrze na city xD kup nam coś




EDYTOWAŁAM! Rządze


Ostatnio zmieniony przez bulka z serem dnia Pon 3 Sie 2009 - 23:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:46

Hahahaha.
Ta to się nam dobrze. ;p
U niej dzień dopieor się zaczął. ;p
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:48

Bye bye ^^ miłego wędrowania Wink Ja tu chyba jeszcze zostanę Wink
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:50

ja też, ciekawie tu dziś Very Happy
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:52

I to bardzo mam jedną nową koleżankę (RaR) i przyjaciółkę (Bułkę) jestem z siebie bardzo dumna Wink A najlepsze, że o tym nie wiedziałam tylko się od kogoś dowiedziałam Wink
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:53

Bo jest nas dużo. ;p
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:54

I tak ma być.

Ej jesteś zawodnikiem PK zazdroszczę Ci ;p <lol2>
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:55

a ja dopiero przedskoczek :/
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:57

Już jesteśmy w kadrze B ^^
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 23:59

o wow, to narazie takie K75 Very Happy
Powrót do góry Go down
Jess
Mistrz Świata Juniorów
Jess


Posts : 419
Join date : 03/07/2009
Location : Btm

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimeWto 4 Sie 2009 - 0:00

Hahahaha. ; p

Ale byście mnie przegoniły dziś, jakbym nie weszła. ; p
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitimeWto 4 Sie 2009 - 0:04

Ej mam prośbę przenieśmy się do off topa, żeby nie zaśmiecać ok?
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
Sponsored content





Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 7 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fanclub Gregora Schlierenzauera :: Skoki narciarskie :: Pozostałe-
Skocz do: