Fanclub Gregora Schlierenzauera
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)

Go down 
+7
matimati
Jess
karox18
ktosiowa
Neonika
bulka z serem
wodniczka222
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Luna
Junior



Posts : 30
Join date : 29/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:22

Wodniczka do cholery, a potrafisz Ty czytać ze zrozumieniem?
"Jedno jest do wyjasnienia.
Nic nigdy nie pisalam i nie mam do fanow skokow narciarskich.
Ciagle przewijacie mi ten temat w mailach i juz mam dosc.
Napisalam kiedys ze mi zal lasek w szaliczkach i z flaguniami.
Bo to fakt. Ale nauczcie sie wreszcie odrozniac fanatyzm od debilizmu albo skrajnej psychozy.
Ktos kto idzie na skocznie pokibicowac czy po graf jest ok.
I moze to potwierdzic 30 dusz jakie chodza na skocznie i sa moimi znajomymi." Możesz mi tu wskazać,gdzie są obrażane WSZYSTKIE laski?
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:22

wodniczka gdybys Ty jakims cudem akre uzyskala to tez bys byla jedna z nich i byc moze obrabianoby Ci cztery litery na takim forum jak nasze, więc daj se już siana serio. I nie, nie mam Cie za hot13 bo 13 lat dawno nie masz, ale jeszcze pare postow o tym jaka V. i TG są wredne i beznadziejne i będziesz pierwsza w Polsce oficjalnie uznaną hot22. W razie czego ja mogę być hot24 jesli trzeba Ci dotrzymac towarzystwa. Amen.
Powrót do góry Go down
Kama
Przedskoczek



Posts : 71
Join date : 03/08/2009
Age : 36
Location : Tu i tam

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:24

dziennikarz? ja jako ścisłowiec mam lepszą ortografię niż ta osoba
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:26

Widzę, że teraz to nawet ortografii będziecie się czepiać...ehhh szkoda słów.
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:26

a czy akredytacja ma do czegoś upoważniać ???wg nich do robienia z innych idiotów a to jest karygodne..


Ostatnio zmieniony przez wodniczka222 dnia Pon 3 Sie 2009 - 22:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:28

ale nie widzisz ze my robimy to samo co one? my wysmiewamy hot13 a generalnie kazda trzynastoletnia fanka skokow moglaby sie poczuc tak jak Ty sie czujesz po wpisach Sylwii. ona robi dokladnie to co my, tylko ze ona ma akre a my nie i w tym jest widocznie "gorsza".
Powrót do góry Go down
Luna
Junior



Posts : 30
Join date : 29/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:29

Nie każdy kto ma akre ,robi z innych idiotów
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:30

chyba lepsza .. niech ją sobie ma wisi mi to
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:30

Nie każdy, ale też dużo dziewczyn które jeżdżą na skoki a akry nie mają śmieją się z hot13.
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
Kama
Przedskoczek



Posts : 71
Join date : 03/08/2009
Age : 36
Location : Tu i tam

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:31

Nie każdy. Tylko niektóre żałosne osoby.
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:32

wy jedziecie im - one jadą wam - i mają racje.
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:33

Niektóre żałosne. I powiedz kto tu prowokuje? Mówisz, żeby Ciebie nie wyzywać ale Ty po innych jeździsz równo!
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:33

Luna a Ty znowu swoje ja nie piszę o wszystkich zwłaszcza porządnych , wykształconych i akredytowanych dziennikarzach którzy wykonuja tam swój zawód a nie lansuja się wśród sławnych sportowców .. skończyłam na dzisiaj bo juz zmęćzyło mnie edukowanie Sylvii i R&R co i tak nie daje żadnych pozytywnych skutków .. któś sie urodził zarozumiały to taki umrze
Powrót do góry Go down
Kama
Przedskoczek



Posts : 71
Join date : 03/08/2009
Age : 36
Location : Tu i tam

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:34

Bo mnie wkurzyły. Policz ile razy wcześniej one pisały takie rzeczy i ile razy ja pisałam.
Powrót do góry Go down
Luna
Junior



Posts : 30
Join date : 29/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:35

Wodniczka,tak bardzo nie chcesz być wrzucana z hotami do jednago worka,a sama innych do niego wrzucasz.
Powrót do góry Go down
Kama
Przedskoczek



Posts : 71
Join date : 03/08/2009
Age : 36
Location : Tu i tam

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:36

Lepszy worek z hotami, niż ten drugi.
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:37

@wodniczka jesli piszesz "edukowanie sylvii" jak to rozumiesz? bo ona tego forum nie czyta wiec nie wiem ocb to raz. Pokaz gdzie i na kogo nie winnego najezdza to dwa.
A na trzy przypomne Ci ze Taxigirl jest studentka pierwszego roku dziennikarstwa o specjalizacji edytorstwo i redaktorstwo prasowe, pracuje dla Wisły Kraków SA jako dziennikarz i posiada legitymacje prasową.
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:37

@Kama a zobacz kto zaczął? Napisałam wcześniej, jeszcze pogrubiłam, żeby każdy mógł to zauważyć, TY ZACZĘŁAŚ PISAĆ O VICKY A, ŻE RaR JĄ ZNA (nie wiem czy lubi czy nie) ALE JEJ BRONI I SYLVI TEŻ BRONI TO CHYBA NORMALNE!
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
Luna
Junior



Posts : 30
Join date : 29/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:38

Jenyyy dziewczyno,znasz osobiście chociaż jedną osobę,która ma akre? Jeśli nie,to się nie wypowiadaj.
Zmęczyło Cię edukowanie? Że co przepraszam?
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:38

nikogo do niczego nie wrzucam , wyrazam swoje zdanie co mi robic wolno a że nie wszystkim się podoba bardzo mi przykro...
Powrót do góry Go down
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:38

ten drugi jest jednak bardziej lubiany wsrod naszych ulubiencow. przemysl to dwa razy Wink
Powrót do góry Go down
wodniczka222
Kadra C



Posts : 55
Join date : 08/07/2009
Location : Poland":

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:39

ale to dopiero I rok więc jeszcze nie może się tytułować panią dziennikarz sorry .. po studiach pogadamy
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:41

Ale skoro już pracuje w tym zawodzie to chyba może tak pisać. Przynajmniej moim zdaniem.
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
bulka z serem
Kadra A



Posts : 194
Join date : 04/07/2009

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:42

zdaje mi sie, ze skoro Sylwia tu nie bywa, to moze wypadaloby sie do niej zwrocic z apostrofą na maila, podany jest na jej photoblogu, napisz co Ci lezy na sercu wobec niej i tyle, ale nie rob mimowolnej edukacji tutaj komuś kto tu nawet nie zagląda, bo to chyba się mija z celem.


Ostatnio zmieniony przez bulka z serem dnia Pon 3 Sie 2009 - 22:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kama
Przedskoczek



Posts : 71
Join date : 03/08/2009
Age : 36
Location : Tu i tam

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:42

No jasne, Olla, tak jak pożal się Boże dziennikareczki ze skijumpingzone etc.
Powrót do góry Go down
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:42

@wodniczka ale pisalas ze szanujesz ludzi z akrami co wykonuja prace.
Taxigirl nie robi nic innego:D
a to co dzieje sie wieczorem to juz jej sprawa.
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:44

@Kama jaki Ty masz do mnie problem? Ze skijumpingzone to ja już dziewczyno dawno nie mam nic wspólnego buhahahaha ;p chyba Ci się coś nie udało. Źle śledzisz moje życie kochana ;p :*
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
rockandroll
Kadra B



Posts : 99
Join date : 07/07/2009
Age : 35
Location : Krk/Madryt/Boston

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:45

No jasne, Olla, tak jak pożal się Boże dziennikareczki ze skijumpingzone etc.


Kama.. mowi Ci cos WISŁA KRAKÓW SA???
Powrót do góry Go down
Kama
Przedskoczek



Posts : 71
Join date : 03/08/2009
Age : 36
Location : Tu i tam

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:46

A w ogóle miałaś z nimi coś wspólnego? Super, przynajmniej już wiem z jakiego pokroju osobą mam do czynienia.
Powrót do góry Go down
Olla
Podpora drużyny
Olla


Posts : 344
Join date : 05/07/2009
Age : 30
Location : Oława/Wrocław

Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitimePon 3 Sie 2009 - 22:47

"Przynajmniej już wiem z jakiego pokroju osobą mam do czynienia"
A przynajmniej coś o mnie wiesz? Nie! To po kiego ch**a się na mój temat wypowiadasz?

@RaR mi to mówi wiele ^^
Powrót do góry Go down
http://przegladligowy.pl/news,83_skoki_narciarskie.html
Sponsored content





Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)   Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :) - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Vicky i cała reszta świetnie poinformowanych specjalistek od skoków :)
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fanclub Gregora Schlierenzauera :: Skoki narciarskie :: Pozostałe-
Skocz do: